Новини|

На YouTube з’явився канал #ГромадаДляДитини, присвячений впровадженню реформи інтернатів на Київщині. Відтепер тут розміщуватимуться відеосюжети, соціальні ролики, навчальні відеоматеріали, інтерв’ю з експертами та тими, кого напряму стосується реформа закладів інституційного догляду в Київській області.

Нагадаємо, 10-річна реформа деінституалізації, що наразі триває в Україні, має на меті створення умов для повернення дітей з інтернатів у їхні біологічні сім’ї або влаштування у сімейні форми виховання, а також розвиток необхідних соціальних послуг у громадах.

В Київській області реформа впроваджується за сприяння проекту «Розробка і впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області» («Громада для дитини»), що реалізується в рамках проекту Модернізація системи соціальної підтримки населення України спільно з Міністерством соціальної політики України та Київською обласною державною адміністрацією за підтримки Світового банку.

Щоб бути в курсі актуальних новин стосовно трансформації інтернатних закладів на Київщині та створення необхідних соціальних послуг у громадах області, підписуйтесь на YouTube-канал #ГромадаДляДитини!

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close Search Window