Новини|

У с. Карапиші Київської області триває перший цикл тренінгів для надавачів соціальних послуг на тему «Інтегрований підхід у соціальній роботі/наданні послуг в громаді для забезпечення найкращих інтересів дитини». У тренінгах беруть участь понад 70 учасників з числа спеціалістів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київщини.

В рамках 36-годинного навчання спеціалісти центрів соціально-психологічної реабілітації дітей розвинуть власний потенціал та професійні компетенції надавачів соціально-психологічних та реабілітаційних послуг щодо роботи з дітьми та сім’ями для створення ефективної та інтегрованої системи послуг у громаді на засадах принципу «найкращих інтересів дитини». В той же час навчання представників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямоване на  розвиток потенціалу та професійної компетенції надавачів соціальних послуг у Київської області щодо надання соціальних послуг дітям, які перебувають або мають ризик потрапляння до інтернатних закладів, для створення ефективної та інтегрованої системи соціальних послуг у громаді на засадах принципу «найкращих інтересів дитини».

Навчання проводиться проектом «Громада для дитини», що впроваджується в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» спільно з Міністерством соціальної політики України та Київською обласною державною адміністрацією за підтримки Світового банку.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close Search Window